O NAS

Jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie technologii sprzedaży w regionie. Profil naszej działalności obejmuje zarówno sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych oraz wyposażenia punktów handlowych. Zapewniamy automatyzację pracy oraz komfort prowadzenia biznesu.

Usługi i produkty ZETO-ZetGie KASY FISKALNE są dostępne w salonie firmy jak i z dowozem do klienta. Niezależnie od tego czy prowadzisz małą firmę, czy reprezentujesz dużą korporację, nasza oferta będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Zatrudniamy profesjonalistów, nie tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem, ale także ludzi młodych. Wierzymy, że wykwalifikowana kadra, uważne selekcjonowanie produktów oraz stałe doskonalenie usług to przepis na sukces.

Dołącz do grona naszych klientów. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy najlepsze rozwiązania technologiczne dla Twojego biznesu.

Nowoczesne produkty, kompleksowe usługi

Oferujemy urządzenia wspomagające pracę handlu, usług, logistyki i gastronomii. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami, m.in. Novitus, Elzab, Posnet, Asseco w naszym asortymencie znajdują się jedynie najwyższej jakości technologie. Z pomocą ZETO-ZetGie kupno kasy lub drukarki fiskalnej i oprogramowania, będzie proste i przyniesie pożądane efekty.